جدیدترین مطالب
ارتقای ProGuard به DexGuard - ابزار امن سازی اپلیکیشن های اندرویدی

پروگارد به عنوان محبوب ترین ابزار امنیت برنامه های کاربردی محسوب می شود که به دلیل کارایی مناسب و رایگان بودن به صورت گسترده ای در میان توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی مورد استفاده قرار می گیرد. از سوی دیگر دکسگارد به عنوان نسخه تجاری شده پروگارد، دارای قابلیت های به مراتب گسترده تر و قوی تری می باشد. در این مطلب با استفاده از یک ویدئو به تشریح چگونگی ارتقای پروگارد به دکسگارد می پردازیم.

نویسنده: میلاد یداللهی

دسته بندی: امنیت برنامه های موبایل

Generic placeholder image
معرفی پلتفرم VMware vSphere 6.7

در هفدهم آوریل سال 2018 مصادف با بیست و هشتم فروردین 1397 غول مجازی سازی Vmware جدید ترین نسخه پلتفرم مجازی سازی خود یعنی Vmware vSphere 6.7 را معرفی نمود. vSphere 6.7 کارآمد ترین و امن ترین پلتفرم برای ساختار های Hybrid Cloud می باشد. در این مطلب به بررسی قابلیت های کلیدی در این نرم افزار شاخص خواهیم پرداخت.

نویسنده: احمد آسنجرانی

دسته بندی: زیرساخت

Generic placeholder image
گام های اساسی در پیاده سازی سیستم مدیریت تداوم کسب و کار بر مبنای استاندارد ISO 22301

در هر سازمان فرآیندهای کسب‌وکار از اهمیت حیاتی برخوردار است به‌نحوی‌که حیات یک سازمان به فرآیندهای کسب‌وکار آن بستگی دارد. در مقالات قبلی حوزه تداوم کسب‌وکار درخصوص"مدیریت تداوم کسب‌وکار به شیوه‌ای آسان در ISMS" و همچنین "تفاوت میان طرح تداوم کسب‌وکار(BCP) و طرح بازیابی از حادثه (DRP)" آشنا شده‌ایم. در ادامه نیز در مقاله‌ای با عنوان "مقدمه‌ای بر استاندارد ISO 22301 جهت پیاده‌سازی سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار" با استاندارد مرجع در پیاده‌سازی سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار آشنایی پیدا کردیم. لذا در این مقاله در نظر داریم به گام‌های اساسی در پیاده‌سازی سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار بر مبانی استاندارد ISO 22301 بپردازیم.

نویسنده: میثم ارجمندفر

دسته بندی: سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

روش نامحدود کردن ارتباطات سرویس ریموت دسکتاپ (RDP) در Windows Server 2012

به صورت پیشفرض در Windows Server 2012 امکان اتصال یک ارتباط کنسول و دو ارتباط ریموت دسکتاپ (RDP) میسر می باشد. ولی در شرایطی خاص بنا بر شرایط سازمان، ممکن است اتصالات همزمان RDP بیشتری مورد نیاز باشد. بعنوان مثال در هنگام راه اندازی سرویس هایی مانند APP Publisher با توجه به تعداد کاربرانی که از این سرویس استفاده خواهند نمود، ممکن است نیاز به اتصالات و جلسات همزمان زیادی داشته باشیم. در این مقاله به شرح چگونگی رفع محدودیت اتصال همزمان سرویس RDP در ویندوز سرور 2012 می پردازیم.

نویسنده: احمد آسنجرانی

دسته بندی: زیرساخت